» قیمت خودرو در بازار ایران ، خودروهای داخلی و وارداتی – 26 خرداد 1397 ( 1397/03/27 )
» جلسه رسیدگی به شکایت علیه فیلترینگ تلگرام برگزار شد ( 1397/03/25 )
» سری پی 20 هواوی رکورد فروش این کمپانی را شکست! ( 1397/03/24 )
» اولفون پاور 5 با فناوری شارژ معکوس می‌ تواند 11 گوشی را شارژ کند ( 1397/03/23 )
» افزایش قیمت خودرو در بازار ایران؛ انفجار قیمت ماشین – 21 خرداد 1397 ( 1397/03/22 )
» عجیب‌ ترین گجت های معرفی شده در نمایشگاه کامپیوتکس 2018 ( 1397/03/21 )
» قیمت خودرو در بازار ایران ، خودروهای داخلی و وارداتی – 19 خرداد 1397 ( 1397/03/20 )
» تصاویر نمونه اولیه گوگل پیکسل 3 ایکس ال فاش شد ( 1397/03/19 )
» فناوری بلاک چین چگونه دنیای تجارت را دگرگون می‌کند؟ ( 1397/03/18 )
» ب ام و X5 جدید معرفی شد ( 1397/03/17 )
» گوشی های خانواده ال جی کیو استایلوس معرفی شدند. ( 1397/03/16 )
» سایپا زه بغل پراید را حذف کرد! ( 1397/03/15 )
» قیمت روز خودرو در بازار ایران ،ماشین های داخلی و وارداتی – 12 خرداد 1397 ( 1397/03/13 )
» شرایط فروش خودروهای دی اس در خرداد 1397 اعلام شد ( 1397/03/12 )
» پاول دوروف اپل را به ممانعت از ارائه‌ی آپدیت تلگرام متهم کرد! ( 1397/03/11 )

قیمت خودرو در بازار ایران ، خودروهای داخلی و وارداتی – 26 خرداد 1397قیمت خودرو در بازار ایران همچنان به روند صعودی خود ادامه می‌ دهد و رکود شدیدی در بازار خودرو حاکم شده است. در ادامه، جدول کامل قیمت خودرو شامل خودروهای داخلی و وارداتی را مشاهده می‌ کنید.

بازار خودروی ایران در این هفته با شوک‌ های قیمتی زیادی مواجه شد. پس از اعلام خروج پژو سیتروئن و هیوندای از ایران، قیمت خودرو به خصوص خودروهای خارجی به طور عجیبی افزایش پیدا کرد و تا مرز انفجار پیش رفت. پس از آن، شورای رقابت با صدور مجوز افزایش حدود 7 درصدی قیمت خودروهای زیر 45 میلیون تومان، شوک جدیدی را به بازار وارد کرد و به نظر می‌ رسد قرار است از اول تیر ماه شاهد اعمال قیمت‌ های جدید باشیم.

روند صعودی قیمت خودرو در بازار ایران از هفته‌ ها پیش آغاز شد، اما در این هفته قیمت‌ ها به شکل نامتعارف‌ تری افزایش پیدا کرد و حباب بزرگی شکل گرفته که می‌ تواند دلایل مختلفی داشته باشد. از جمله دلایل این گرانی عجیب می‌ توان به نوسان‌ های نرخ ارز، خروج آمریکا از برجام، تعلیق فعالیت‌ های خودروسازان خارجی در ایران به دلیل تحریم و کم شدن عرضه از سوی خودروسازان اشاره کرد. از سوی دیگر مشتری چندانی در بازار حضور ندارد و رکود شدیدی در بازار خودرو حاکم شده است. در ادامه این مطلب می‌ توانید جدول کامل قیمت خودرو شامل خودروهای داخلی و وارداتی را مشاهده کنید:

قیمت خودرو – خودروهای داخلی – 26 خرداد 97

قیمت خودرو – خودروهای وارداتی – 26 خرداد 97

برای دیدن جدول قیمت ها به سایت صائین کالا نیوز مراجعه کنید
برچسب ها : قیمت خودرو ,


ادامه مطلب...

جلسه رسیدگی به شکایت علیه فیلترینگ تلگرام برگزار شدجمعی از وکلا از مقام قضایی صادرکننده دستور انسداد تلگرام (telegram) شکایت کرده بودند و به تازگی نیز جلسه رسیدگی به شکایت علیه فیلترینگ تلگرام (telegram) برگزار شد.

چندی پیش اولین جلسه دادرسی شکایت جمعی از وکلا از مقام قضایی صادرکننده دستور فیلترینگ تلگرام (telegram) برگزار شد. پس از صدور حکم انسداد تلگرام (telegram) از سوی بازپرس شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه، چند وکیل دادگستری علیه این مقام قضایی به دلیل آنچه سلب آزادی شخصی مردم خوانده شد، شکایت کردند.

یکی از وکلای شاکی در این پرونده، جواد پارسا بود که در این باره می‌ گوید در ابتدا شش وکیل شکایت کردیم، اما بعدا دو نفر از همکاران خانم ما به صورت جداگانه شکایت کردند. تمام شاکیان در جلسه دادرسی حضور داشتند و در کنار این وکلا، یک شهروند اصفهانی نیز به دلیل از دست دادن شغل خود به واسطه فیلترینگ telegram از این بازپرس شکایت کرده بود.

فیلترینگ تلگرام (telegram)

جواد پارسا اظهار کرد چون شکایت ما از کارمند دولت و مقام قضایی بود، به دادسرای کارکنان دولت شکایت کردیم. این وکیل دادگستری در مورد تفاوت شکایت به دادسرای رسیدگی به جرایم کارکنان دولت و دادسرای انتظامی قضات اینگونه توضیح داد:

شکایت از تخلفات مقامات قضایی به دادسرای انتظامی قضات مربوط می‌ شود. تخلف مربوط به اعمال خلاف چارت سازمان است. اگر قاضی مرتکب تخلف شود باید به دادسرای قضات شکایت کرد، اما اگر قاضی جرم مرتکب شده باشد، مثلا در خیابان با مشت کسی را زده باشد باید شکایت را به دادسرای کارکنان دولت تحویل داد. شکایت ما ناظر بر وقوع جرم بوده، بنابراین مراحل مقدماتی شکایت در دادسرای کارکنان دولت پیگیری می‌ شود. البته برای مشاغلی مثل قضاوت، جرم تخلف نیز محسوب می‌ شود.

پارسا در ادامه به فرایندی که این شکایت طی کرده اشاره کرد و گفت چند روز پس از این که شکایت را طرح کردیم، برای پیگیری به دادسرای مربوطه سر زدیم. بازپرس هم دستور تعیین وقت را خطاب به مدیر دفترش صادر کرد. مدیر دفتر برای روز بیستم وقت رسیدگی تعیین کرد، اما این را به صورت شفاهی به ما گفت. ما درخواست کردیم کتبا ابلاغ کنند که نپذیرفتند. وی در خصوص محتوای شکایت نیز بیان کرد به دلیل این که تعداد ما زیاد بود دفاعیات را تقسیم‌ بندی کردیم. در جلسه توضیح دادیم که دستور فیلترینگ تلگرام (telegram) موجب سلب آزادی شخصی افراد ملت شده و بازپرسی که حکم را صادر کرده، مرتکب جرم موضوع ماده 570 قانون شده است.

فیلترینگ تلگرام (telegram)

جلسه رسیدگی به شکایت علیه فیلترینگ تلگرام (telegram) حدود 4 ساعت طول کشید و تمام شاکیان توضیحات خود را ارائه کردند و لایحه‌ هایی را به بازپرس تحویل دادند. برخی از شاکیان نیز برای تحویل لایحه، یک هفته وقت خواستند. به احتمال زیاد این لایحه‌ ها در اختیار متشاکی یعنی قاضی صادرکننده دستور فیلترینگ telegram قرار می‌ گیرد تا او نیز توضیحات خود را آماده کند. در جلسه اول رسیدگی به این پرونده، بازپرس شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه به دلیل جایگاه قضایی‌ اش حضور نداشت.

تکلیف شکایت علیه فیلترینگ تلگرام (telegram) چه می‌ شود؟

جواد پارسا در رابطه با آینده‌ ی این شکایت عنوان کرد شاید جلسه دیگری هم وجود داشته باشد و شاید هم نه. در حال حاضر دو حالت وجود دارد: یا قرار منع تعقیب صادر می‌ شود که در این صورت هر کدام از شاکیان حق دارند درخواست تجدید نظر دهند و ما حتما این کار را می‌ کنیم. همچنین احتمال جلب به رسیدگی وجود دارد که در این صورت سرپرست دادسرا که نماینده دادستان است باید آن را تایید کند. اگر بین بازپرس و سرپرست اختلاف وجود داشته باشد، دادگاه عمومی جزائی، رفع اختلاف را بر عهده می‌ گیرد.

این وکیل دادگستری در خصوص هدفش برای طرح این شکایت گفت:

در جلسه رسیدگی به بازپرس کریمی نیز این را گفتم که باید از ما تقدیر کنند. قوه قضاییه ملجا ستمدیدگان است. اگر به شما ظلمی بشود راهی ندارید جز این که به قوه قضاییه بروید. امروز من به عنوان شهروند باید از قوه قضاییه بخواهم و مطالبه کنم. تا الان که به خوبی به این شکایت رسیدگی شده است و بازپرس شعبه 7 با حوصله به حرف ما گوش کردند و تا اینجا بسیار عالی بود. فارغ از نتیجه، ما حرکت خودمان را انجام دادیم و نتیجه‌ ای بالاتر از این نیست که مطالبه‌ گری را رواج دهیم و مسئولان را در قبال اعمالشان پاسخگو کنیم.

گفتنی است ماده 570 قانون مجازات اسلامی که به موجب آن علیه مقام قضایی صادرکننده حکم فیلترینگ telegram شکایت شده به شرح زیر است:

هر یک از مقامات و ماموران وابسته به نهادها و دستگاه‌ های حکومتی که بر خلاف قانون، آزادی شخصی افراد ملت را سلب کند یا آنان را از حقوق مقرر در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران محروم نماید، علاوه بر انفصال از خدمت و محرومیت یک تا پنج سال از مشاغل حکومتی به حبس از دو ماه تا سه سال محکوم خواهد شد. قانون فوق مشتمل بر ماده واحده در جلسه علنی روز چهارشنبه مورخ یازدهم دی‌ ماه 1381 در مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ 25 دی 1381 به تایید شورای نگهبان رسیده است.
برچسب ها : فیلترینگ telegram ,


ادامه مطلب...

سری پی 20 هواوی رکورد فروش این کمپانی را شکست!شش میلیون دستگاه در کمتر از دو ماه و نیم؛ این رقم فروش سری پی 20 هواوی (huawei p20) شامل دو گوشی P20 و P20 Pro است که در نوع خود، موفقیتی بی‌ سابقه برای کمپانی محسوب می‌ شود. البته با توجه به برتری‌ های این دو محصول نسبت به رقبا، چنین دستاوردی غافلگیر کننده هم نبود.

اوایل فروردین ماه بود که سری پی 20 هواوی (huawei p20) به عنوان پرچمداران جدید این کمپانی چینی رونمایی شدند. این دو گوشی از امکانات قابل توجهی چون تراشه قدرتمند کایرین 970، نمایشگر ناچ و دوربین سه گانه (در پی 20 پرو) یا دوگانه (در پی 20) با لنزهای لایکا برخوردارند. اخیرا در مرجع تخصصی DxOMark نیز هر دو دستگاه درخشان ظاهر شدند و در رتبه‌ بندی بهترین گوشی های هوشمند دنیا بر اساس کیفیت دوربین، به ترتیب در رده‌ های اول و سوم ایستادند.

با چنین ویژگی‌ ها و امتیازاتی، دور از ذهن نبود که سری پی 20 هواوی (huawei p20) به محصولاتی پر فروش بدل شوند و حالا «هه گنگ» رئیس واحد گوشی های هوشمند هواوی، مهر تاییدی بر این گمانه‌ زنی‌ ها زده است.

پی 20 هواوی (huawei p20)

به گفته‌ ی این مقام، در کمتر از دو و ماه نیم از آغاز فروش، بیش از شش میلیون دستگاه هواوی پی 20 (huawei p20) و پی 20 پرو به مشتریان عرضه شده است. این رقمی چشمگیر برای هواوی محسوب می‌ شود اما بزرگی آن هنگامی بهتر قابل درک است که در مقام مقایسه با محصولات قبلی کمپانی قرار بگیرد.

پی 20 هواوی (huawei p20)

رقم فروش سری پی 20 هواوی (huawei p20) نسبت به سری پی 10 در بازه زمانی مشابه، بیش از 80 درصد رشد داشته است و این افزایش فروش نه تنها بازار داخلی چین، بلکه بازارهای خارجی را هم در بر می‌ گیرد. در واقع میزان این رشد در سطح بین‌ المللی 150 درصد بوده که نشان دهنده‌ ی موفقیت‌ آمیز بودن استراتژی کمپانی هواوی، برای حضور پر رنگ در بازارهای جهانی است.

منبع : صائین کالا نیوز 
برچسب ها : پی 20 هواوی , huawei p20 ,


ادامه مطلب...

اولفون پاور 5 با فناوری شارژ معکوس می‌ تواند 11 گوشی را شارژ کندگوشی اولفون پاور 5 (Ulefone Power 5) به یک باتری عظیم‌ الجثه 13.000 میلی‌ آمپر ساعتی و فناوری شارژ معکوس تجهیز شده است. شما به لطف این فناوری و ظرفیت زیاد باتری آن، می‌ توانید 11 گوشی را به صورت همزمان شارژ کنید!

گوشی هایی با ظرفیت باتری زیاد می‌ توانند بسیار جذاب باشند، اما یکی از سودمندترین قابلیت‌ های آن‌ ها در واقع شارژ معکوس است. امروز ما یک ویدیوی جذاب و خنده‌ دار ا مشاهده کردیم که در آن گوشی اولفون پاور 5 (Ulefone Power 5) همراه با باتری عظیم 13.000 میلی‌ آمپر ساعتی خود در حال شارژ کردن گوشی‌ های مختلفی بود. نکته جذاب این است که در ویدیو واضح است که این گوشی موفق شده 11 گوشی هوشمند را شارژ کند.

ویدیو عملکرد شارژ معکوس اولفون پاور 5 (Ulefone Power 5)

همانطور که در ویدیویی بالا مشاهده می‌ کنید، اولفون پاور 5 (Ulefone Power 5) در وسط قرار گرفته و 11 گوشی دیگر شامل آیفون ایکس اپل، وان پلاس 6، شیائومی می میکس 2 و چند گوشی دیگر به آن متصل هستند. و بدیهی است که آن‌ ها به صورت همزمان در حال گرفتن شارژ از این گوشی چینی میان رده هستند. در این ویدیو برای تست عملکرد قابلیت شارژ معکوس این گوشی، از یک پاور بانک 10 هزار میلی‌ آمپر ساعتی شیائومی استفاده شده است. پس از آن که عملیات شارژ تمام شد، همچنان 25 درصد از شارژ گوشی پاور 5 (Ulefone Power 5) باقی مانده بود که بسیار شگفت انگیز به نظر می‌ رسد.

گوشی جدید اولفون نه تنها ارائه کننده یک باتری 13 هزار میلی‌ آمپر ساعتی با شارژ سریع 5V/5A است، بلکه از یک تراشه هلیو پی 23، رم 6 گیگابایتی، حافظه داخلی 64 گیگابایتی، شارژ بیسیم، دوربین اصلی 21 مگاپیکسلی، دوربین سلفی 13 مگاپیکسلی با قابلیت تشخیص چهره و سیستم عامل اندروید 8.1 اوریو نیز بهره می‌ برد. اگر به دنبال دیوایسی با استقامت بالا هستید، گوشی اولفون پاور 5 (Ulefone Power 5) یک نیروگاه واقعی انرژی است که شما می‌ توانید با قیمت استثنایی 279 دلار آن را خریداری کنید. صحبت از گوشی های اولفون شد، لازم به ذکر است این شرکت به تازگی از یک گوشی جدید با طراحی ناچ استایل (مشابه آیفون ایکس اپل) به نام اولفون ایکس و قیمت 159.99 دلار پرده برداری کرده است.

 منبع : صائین کالا نیوز 
برچسب ها : شارژ معکوس اولفون پاور 5 ,


ادامه مطلب...

افزایش قیمت خودرو در بازار ایران؛ انفجار قیمت ماشین – 21 خرداد 1397قیمت خودرو

قیمت خودرو در بازار ایران به طرز وحشتناکی افزایش پیدا کرد. بازار خودروی ایران دچار شوک جدیدی شده و امروز 21 خرداد 1397، قیمت انواع ماشین های داخلی و وارداتی در بازار آزاد به طور نجومی بالا رفته است. در ادامه، جدول کامل قیمت روز خودرو را مشاهده می‌ کنید.

این روزها بازار خودروی ایران در یکی از سخت‌ ترین دوران خود به سر می‌ برد. از آخرین روزهای سال گذشته بود که افزایش قیمت خودرو در ایران شروع شد، اما این اتفاق در سال جاری با افزایش نرخ ارز و سپس با خروج ایالات متحده آمریکا از برجام شدت بیشتری گرفت و حتی انتظار می‌ رود در روزها و ماه‌ های آینده، اوضاع بدتر هم بشود. در روزهای گذشته در خبرها داشتیم که گروه خودروسازی پژو سیتروئن، همکاری با شرکت‌ های ایرانی را تعلیق کرده و در ادامه به نظر می‌ رسد سایر شرکت‌ ها از جمله هیوندای و مزدا هم می‌ خواهند بازار ایران را ترک کنند. همین مساله نیز باعث افزایش نجومی قیمت محصولات این شرکت‌ ها شده است.

امروز، دوشنبه 21 خرداد 1397، شاهد یک انفجار در قیمت خودرو بودیم، به طوری که برای مثال قیمت پژو 2008 تا 190 میلیون تومان، قیمت ساندرو استپ وی اتوماتیک تا 90 میلیون تومان، قیمت مزدا 3 تا 250 میلیون تومان، قیمت رنو کپچر تا 220 میلیون تومان، قیمت هیوندای آی 20 تا 150 میلیون تومان، قیمت پژو 206 تیپ 5 تا 47 میلیون تومان و قیمت سراتو اتوماتیک تا 157 میلیون تومان رسیده است.

در همین راستا و در حالی که مسئولان نسبت به این افزایش نجومی قیمت خودرو سکوت کرده‌ اند، کارشناسان می‌ گویند قیمت‌ های فعلی حباب دارد و شاید به زودی به وضعیت قبلی باز گردد. به همین دلیل کارشناسان به مردم هشدار داده‌ اند که در وضعیت فعلی از خرید و فروش ماشین خودداری کنند. در ادامه، جدول کامل قیمت خودرو در بازار ایران، شامل خودروهای داخلی و وارداتی را مشاهده می‌ کنید:

قیمت خودرو – خودروهای داخلی – 21 خرداد 97

قیمت خودرو – خودروهای وارداتی – 21 خرداد 97


برای دیدن جدول قیمت ها به سایت صائین کالا نیوز مراجعه کنید
برچسب ها : قیمت خودرو , خودروهای وارداتی , خودروهای داخلی ,


ادامه مطلب...

عجیب‌ ترین گجت های معرفی شده در نمایشگاه کامپیوتکس 2018نمایشگاه کامپیوتکس 2018 (Computex 2018) هفته‌ ی گذشته به پایان رسید. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی عجیب‌ ترین گجت های پرده برداری شده در این رویداد جهانی حوزه فناوری بپردازیم.

نمایشگاه تکنولوژی کامپیوتکس طبق روال هر سال در تایوان برگزار شد و شاهد پرده برداری از جدیدترین دستاوردهای برخی شرکت‌ های بزرگ حوزه فناوری در این رویداد جهانی بودیم. در این مقاله قصد داریم به معرفی عجیب‌ ترین گجت های معرفی شده در نمایشگاه کامپیوتکس 2018 (Computex 2018) بپردازیم. این گجت‌ ها در طیف گسترده‌ ای از دسته‌ بندی‌ ها قرار دارند.

عجیب‌ ترین گجت های نمایشگاه کامپیوتکس 2018 (Computex 2018)

صندلی گیمینگ کول مستر

نمایشگاه کامپیوتکس 2018 (Computex 2018)

خبر خوش برای گیمرها؛ شرکت کول مستر طرح اولیه یک صندلی گیمینگ را طراحی کرده است که شما می‌ توانید به آرامی بر روی آن نشسته و مردم را در بازی پلیر آن ناونز بتل گراندز (PUBG) نابود کنید.

حلقه ی هوشمند Orii

نمایشگاه کامپیوتکس 2018 (Computex 2018)

حلقه ی هوشمند Orii انگشت شما را به یک گوشی تبدیل می‌ کند. آن را از طریق بلوتوث به گوشی خود متصل کنید تا زمانی که به شما تماسی گرفته شود از طریق ویبره باخبر شوید، سپس انگشتتان را به روی گوش خود برده تا مکالمه را بشنوید. ما آن را در نمایشگاه کامپیوتکس 2018 (Computex 2018) بررسی کردیم و به خوبی کار کرد. هرچند آن نمی‌ تواند شبیه یک اسپیکر واقعی باشد، اما جایگزین جذابی است.

ماسک ضد آلودگی R-Pur

نمایشگاه کامپیوتکس 2018 (Computex 2018)

این ماسک توسط شرکت فرانسوی R-Pur طراحی شده تا با حذف آلاینده‌ ها و ذرات در هوا، تنفس تمیزی را به شما هدیه کرده و از طریق یک اپلیکیشن موبایلی، زمانی که با توجه به اطلاعات آلودگی در محل زندگیتان نیازمند جایگزینی فیلتر باشد، شما را مطلع خواهد کرد.

مترجم IU

نمایشگاه کامپیوتکس 2018 (Computex 2018)

در اندازه‌ ی دو جعبه کوچک، مترجم IU می‌ تواند 20 زمان را به هم ترجمه کرده و حتی بین زبان‌ های چینی و انگلیسی، به صورت آفلاین این کار را انجام دهد. زمانی که ما خواستیم صحبت کنیم، بر روی دکمه‌ ی I ضربه زدیم و جمله‌ ای را به انگلیسی گفتیم. سپس تلفن همراه متصل به این دیوایس شروع به گفتن جمله‌ ی گفته شده به زبان دوم کرد. دوست جدید شما می‌ خواهد به آن پاسخ دهد؟ کافیت دکمه‌ ی U را بفشارد تا گوشی‌ اش آن را به زبان انگلیسی ترجمه کند.

جواهرات هوشمند SmartX

نمایشگاه کامپیوتکس 2018 (Computex 2018)

این جواهرات هوشمند هنگامی که شما یک تماس تلفنی دریافت می‌ کنید روشن می‌ شوند و یک تراشه RFID‌ نیز در داخل آن‌ ها قرار دارد که می‌ تواند قفل‌ های هوشمند را باز کند. خبر جذاب‌ تر اینکه به ادعای سازندگان، گردنبند SmartX زمانی که شما تماسی را دریافت کنید عطری را به مشام شما می‌ رساند.

بند هوش مصنوعی Intel

نمایشگاه کامپیوتکس 2018 (Computex 2018)

گریگ براینت معاون مدیرعامل اجرایی اینتل با استفاده از تکنولوژی Movidius VPU و یک کیت درام نامرئی بر روی استیج، به همراه دو موزیسین هوش مصنوعی اقدام به نواختن یک قطعه موسیقی کرد. هرچند صداها خیلی هماهنگ نبودند، اما برای شروع عالی است.

سکان سه بعدی

نمایشگاه کامپیوتکس 2018 (Computex 2018)

این صفحه کج به شما اجازه می‌ دهد تا به جای استفاده از کنترلرهای دستی، حرکت را با آن در بازی‌ های واقعیت مجازی کنترل کنید. پای خود را بر روی آن قرار دهید و به سمت جلو متمایل شوید تا در بازی نیز به سمت جلو حرکت کنید.

یک اسباب بازی برای گربه‌ ی شما

نمایشگاه کامپیوتکس 2018 (Computex 2018)

این اسباب بازی جذاب گربه‌ ها یکی از عجیب‌ ترین گجت هایی بود که ما در نمایشگاه کامپیوتکس 2018 (Computex 2018) دیدیم. کافیست گربه به داخل آن برود، سپس دیوایس فعال شده و گربه‌ ی شما را به دواندن مجبور می‌ کند.

کیبورد هوشمند Nums

نمایشگاه کامپیوتکس 2018 (Computex 2018)

صفحه کلید هوشمند Nums یک صفحه شیشه‌ ای است که بر روی پد لمسی مک بوک یا سرفیس مایکروسافت قرار می‌ گیرد و آن را به یک پد شماره‌ ای تبدیل می‌ کند. از سمت چپ انگشت خودتان را به سمت پایین بکشید تا یک ماشین حساب اجرا شود یا از سمت راست انگشتتان را به سمت پایین بکشید تا بتوانید شماره‌ ها را وارد کنید. به لطف یک نرم افزار در لپ تاپتان، شما می‌ توانید حتی یک نوار شرتکات را نیز در لپ تاپ خود داشته باشید و با فشردن شماره‌ ها نرم افزارهای مختلفی نظیر گوگل کروم را اجرا کنید.

Uspace

نمایشگاه کامپیوتکس 2018 (Computex 2018)

آیا می‌ خواهید جای پارک خودروی خود را اجاره بدهید؟ Uspace جای پارک را برای یک خودرو حفظ می‌ کند. شما از طریق یک اپلیکیشن با گوشیتان نیز می‌ توانید آن را تا کرده تا جا برای پارک کردن باز شود و فرد مورد نظر خودروی خود را پارک کند.

مسواک هوشمند Avori

نمایشگاه کامپیوتکس 2018 (Computex 2018)

آیا شما همیشه دندان‌ هایتان را مسواک می‌ زنید؟ مسواک هوشمند Avori با استفاده از سنسورهایی که در داخل دسته‌ اش قرار دارد، محل‌ هایی که شما مسواک می‌ زنید را شناسایی کرده و به شما جزئیاتی از میزان فشار دادن مسواک بر روی دندان‌ هایتان را ارائه می‌ کند که می‌ تواند بهترین نتیجه حاصل شود. یک اپلیکیشن موبایلی نیز تکمیل کننده‌ ی این گجت است.

منبع : صائین کالا نیوز 
برچسب ها : نمایشگاه کامپیوتکس 2018 ,


ادامه مطلب...

قیمت خودرو در بازار ایران ، خودروهای داخلی و وارداتی – 19 خرداد 1397بازار خودرو در ایران هنوز به آرامش نرسیده و مردم به دلیل افزایش قیمت‌ ها و نامعلوم بودن آینده‌ ی ماشین های داخلی و وارداتی، تمایلی به خرید خودرو نشان نمی‌ دهند. در ادامه، آخرین قیمت خودرو در بازار ایران، اعم از خودروهای داخلی و خارجی را مشاهده می‌ کنید.

بازار خودرو به شدت دچار التهاب شده و قیمت خودروها به خصوص خودروهای وارداتی به طور سرسام‌ آوری افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل مردم به خرید خودروهای داخلی متمایل شده‌ اند، اما محدودیت عرضه از سوی خودرو سازان و زمزمه‌ های افزایش قیمت خودرو ها تا پایان خرداد ماه باعث شده تا این بخش از بازار نیز وضع خوبی نداشته باشد.

اخیرا نیز گروه خودروسازی پژو سیتروئن اعلام کرده به دلیل تحریم‌ های آمریکا، همکاری خود با ایرانی‌ ها را لغو خواهد کرد و همین موضوع باعث شد تا اولین و معروف‌ ترین خودروی پسا برجامی یعنی پژو 2008 با افزایش قیمت شدیدی مواجه شود. در ادامه، جدول کامل قیمت خودرو در بازار ایران شامل ماشین های داخلی و خارجی را مشاهده می‌ کنید:

قیمت خودرو – خودروهای داخلی– 19 خرداد 97


برای دیدن جدول قیمت ها به سایت صائین کالا نیوز مراجعه کنیدبرچسب ها : قیمت خودرو ,


ادامه مطلب...

تصاویر نمونه اولیه گوگل پیکسل 3 ایکس ال فاش شدنمونه اولیه عکس های گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Google Pixel 3 XL) به تازگی فاش شده است. بر اساس این تصاویر گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Google Pixel 3 XL) می‌ توان دریافت پرچمدار گوگل در سال 2018 دارای چه سبک طراحی خواهد بود.

چند روز پیش تصاویری از گوشی گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Google Pixel 3 XL) در اینترنت منتشر شد. به تازگی تصاویری از همان نمونه اولیه گوگل پیکسل 3 ایکس ال را این مرتبه از زوایایی دیگر مشاهده کرده‌ ایم که نشان می‌ دهد شایعات پیرامون این گوشی صحت داشته‌ اند. بر اساس عکس‌ های نمونه اولیه گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Google Pixel 3 XL) می‌ توان گفت پرچمدار جدید مالک اندروید، یک گوشی ناچ استایل خواهد بود.

تصاویر این گوشی توسط یکی از کاربران انجمن تخصصی XDA ثبت شده است، فردی که به روشی توانسته به گوشی دست پیدا کند. کاربر مدعی است پنل پشتی گوشی از شیشه ساخته شده است. این موضوع احتمال پشتیبانی گوگل Pixel 3 از فناوری شارژ بی‌ سیم را افزایش می‌ دهد.

در اصلی‌ ترین بخش مشخصات فنی، این گوشی هم‌ رده دیگر پرچمداران است، به این معنی که از تراشه اسنپدراگون 845 قدرت می‌ گیرد. برخلاف سایر محصولات بالارده، خبری از 6 گیگابایت حافظه رم نبوده و تنها 4 گیگابایت حافظه اصلی وجود دارد. در کنار آن 128 گیگابایت فصای ذخیره‌ سازی داخلی در نظر گرفته شده است.

گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Google Pixel 3 XL)

در ظاهر گوشی تغییراتی دیده می‌ شود. به عنوان نمونه در مقایسه با مدل قبلی، درگاه سیم کارت از سمت چپ گوشی به کنار آن منتقل شده و کنار درگاه جک صوتی 3.5 میلی‌ متری قرار گرفته است. اسکنر اثر انگشت در نمونه اولیه گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Google Pixel 3 XL) در پنل پشتی قرار داشته و در این قسمت یک سنسور برای دوربین اصلی دیده می‌ شود. پس گوگل با وجود پیوستن به جمع سازندگان گوشی های ناچ استایل، هنوز به استفاده از ماژول دوربین دوگانه اعتقادی ندارد.

عکس‌ های اولیه گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Google Pixel 3 XL)

گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Google Pixel 3 XL)گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Google Pixel 3 XL)گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Google Pixel 3 XL)
گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Google Pixel 3 XL)گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Google Pixel 3 XL)گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Google Pixel 3 XL)
منبع : صائین کالا نیوز 
برچسب ها : گوگل پیکسل 3 ایکس ال ,


ادامه مطلب...

[ 1 ]  [ 2 ]  [ 3 ] 
 
برای حمایت از ما بر روی دکمه G+1 کلیک کنید


به کانال تلگرامی ما به پیوندید
برای عضویت کلیک کنید